יזמים צעירים הוא ארגון המפעיל פרויקטים העוסקים בחשיפתם של בני נוער לעולם העסקים והיזמות, במסגרתם הם מתנסים בהקמת מיזם עיסקי והפעלתו במשך שנת לימודים אחת, בליווי של מורים ומנחים עיסקיים מתנדבים מהקהילה העיסקית והאקדמיה, וכן נחשפים לתחומי ידע נוספים. בעזרת מנחים פדגוגים ומנחים עסקיים, מקימים בני הנוער למעשה חברה ועוסקים בניהולה השוטף – קביעת בעלי תפקידים, כתיבת תוכנית עסקית, גיוס הון ושיווק המוצר לקהל היעד.
הארגון שמפעיל את הפרויקט בישראל, ארגון יזמים צעירים ישראל, הוא ארגון ללא מטרות רווח שהוקם במתכונתו הנוכחית בשנת 1998 על ידי היו"ר אלה גליל. הארגון חבר בארגון-הגג הבינלאומי Joniur Achievement מארצות הברית שבו חברות, נכון לעשור השני של המאה ה-21, 110 מדינות.
בתום כל שנה עסקית, אשר בה הקבוצה מתגבשת, עובדת, מתכננת מוצר ומוכרת אותו, משתתפים חברי הקבוצה בתחרויות מחוזיות וארציות, כשבסופן נבחרת הקבוצה הטובה מכולן אשר נוסעת לתחרות בינלאומית בה היא מציגה את מוצרה.
לנו בחטיבת הביניים "גוונים" ישנה מסורת של מצוינות כאשר במהלך השנים האחרונות קטפנו 3 פעמים את המקום הראשון בארץ ונסענו לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירופאית.
דוגמאות נבחרות מן התקשורת:
2015- חברת גרפיטי עם המוצר "סיט אפ"
2014- חברת פאזל עם המוצר "מוסקיטון"
2010- חברת פנדה עם המוצר "מגניבון"

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת