צוות חט"ב גוונים תשפ"א

צוות ניהול בית הספר:

דינה אריאס – מנהלת בית הספר

גילית בלוטרייך – סגנית מנהלת ורכזת פדגוגית.

רינה ששון – סגנית מנהלת, רכזת מתמטיקה ואחראית ניהול שוטף של מערכת השעות.

לימור דאבוש – רכזת שכבת כיתות ז'
אורנה ורצברגר – רכזת שכבת ח'

רלי מימון – רכזת שכבת כיתות ט'

רוית אנקורי – יועצת שכבת כיתות ז' ויועצת כיתות החינוך המיוחד.

חלי אלון – יועצת שכבות ח' + ט'.
עמרי רז – רכז חינוך חברתי ומלווה מועצת תלמידים

צוותי השכבות:

שכבת  ז'

שכבת  ח'

שכבת  ט'

רכזת השכבה ומחנכת כיתה ז'1 – לימור דאבוש

רכזת השכבה ומחנכת כיתה ח'1 – אורנה ורצברגר

רכזת השכבה ומחנכת כיתה ט'1 – רלי מימון

מחנך כיתה ז'2 – עמרי
רז

מחנכת כיתה ח'2 – ניצן
אלון

מחנכת כיתה ט'2 –
יסמין טויב

מחנכת כיתה ז'3 – קרן
ריבל

מחנך כיתה ח'3 –  מולי פליישמן

מחנכת כיתה ט'3 – קרן
אור רבקאי

מחנכת כיתה ז'4 – לימור שלו

מחנכת כיתה ח'4 – מיה ידובניק

מחנכות כיתה ט'4 –
דלית שגב ולימור טל – פאוקר

מחנכת כיתה ז'5 – גליה צברי

מחנכת כיתה ח' 5 – גילית בלוטרייך

מחנכת כיתה ט'5 – סימונה סוסמן

מחנכות כיתה ז'6 – עדי
רוטנברג וליגל יריב

מחנך כיתה ח'6 – דרור גרוס

מחנכת כיתה ט'6 – ורד משה

 

מחנכות כיתה ח'7 –
הילה מרקוביץ' ואלכסנדרה קשרו קלוגרמן.

מחנכות כיתה ט'7 –
נטלי  ליפשיץ ואורטל סמינה

יועצת השכבה – רוית אנקורי

יועצת השכבה– חלי אלון

יועצת השכבה – חלי אלון

 צוותים מקצועיים:

מתמטיקה

אנגלית

מדעים

שפה

רכזת–  רינה ששון

רכזת – רננה איבלו

רכזת – יסמין טויב

רכזת– קרן אור רבקאי

לימור דאבוש

רז קליין

רונית אדן

סימונה סוסמן

רלי מיימון

רנא יונס

מירה שטנדל

קרן ריבל

לימור שלו

אולגה קורן

אורנה ורצברגר

ורד משה

ניצן אלון

גליה צברי

סמר ג'באלי עבד אל חי

ג'סיקה סטולר

דבי שמעוני

הואזן מדלג

מור ולצמן

לימור שלו

מיה ידובניק

 

 

 

נועם רוזנבוים

 

 

 

תנ"ך

חינוך גופני

של"ח

ערבית

יאיר איכר

רכזת– גלי גלילי

רכזת– מלכה צדוק

רכזת– סאמיה כרמאווי

 

אנטולי מוסייב

עמית קאלו

מנאל קשקוש

 

מולי פליישמן

 

תרבות איסלאם – דוד אזרן

 

אור שיינמן

 

 

 

רוית אנקורי

 

 

היסטוריה

שילוב וחינוך מיוחד

אזרחות וסוגיות בחברה הישראלית

ספרות עברית

רכז – דרור גרוס

רכזת חינוך מיוחד-זלטה גרצמן

עמרי רז

רכזת – סימונה סוסמן

דוד אזרן

יפית מולינה

דרור גרוס

קרן אור רבקאי

עמרי רז

יונה ברי

 

קרן ריבל

גילית בלוטרייך

רוית אמרגי

 

ורד משה

ג'סיקה סטולר

קרן ריבל

 

 

יפה אברהם

עדי רוטנברג וליגל יריב

 

 

 

הילה מרקוביץ' ואלכסנדרה קשרו קלוגרמן

 

 

 

דלית שגב ולימור טל פאוקר

 

 

 

אורטל סמינה  ונטלי ליפשיץ

 

 

 

בעלי תפקידים נוספים בבית הספר:

 פסיכולוגית בית הספר – יעל בר

רכזת תקשוב – דבי שמעוני

רכזת מצוינות ותכנית "אמירים"– רונית אדן

רכזת תכנית אל"ה – יפה אברהם

רכזת מסלול אמנות – אלגרה ארזי

רכז מסלול מוסיקה –  גדי קפלן

רכזת מסלול תיאטרון – עמליה הדר

תראפיה באמנות – יפעת טולצ'ינסקי ועינב מגן

רכזת מערכת עיתון בית הספר

רכזת ביטחון – וארד משה

מורה מלווה פרויקט "יזמים צעירים"- דוד אזרן

מורה מלווה פרויקט רובוטיקה – נועם רוזנבוים

 

 

 צוות המנהלה:

 אביבית רייך – מזכירה ומנהלת חשבונות

נחמה סינוואני – מזכירה

אלון אריה – אב הבית

נופר בן טובים – לבורנטית

פאתן אבו שאח- תחזוקה

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות