בעלי התפקידים בבית הספר – תש"ף

צוות ניהול בית הספר:

דינה אריאס – מנהלת בית הספר

גילית בלוטרייך – סגנית מנהלת ורכזת פדגוגית.
רינה ששון – סגנית שניה ורכזת מערכת.

אורנה ורצברגר – רכזת שכבת ז'

רלי מימון – רכזת שכבת כיתות ח' (ממלאת מקום בחופשת לידה: ורד משה)

לימור דאבוש – רכזת שכבת כיתות ט'
רוית אנקורי – יועצת שכבת כיתות ט' ויועצת כיתות החינוך המיוחד.

חלי אלון – יועצת שכבות ז' ו – ח'.
עמרי רז – רכז חינוך חברתי ומלווה מועצת תלמידים


צוותי השכבות:

שכבת ז'

שכבת ח'

שכבת ט'

רכזת השכבה ומחנכת כיתה ז'1 – אורנה ורצברגר

רכזת השכבה ומחנכת כיתה ח'1 – רלי מימון

רכזת השכבה ומחנכת ט'1 – לימור דאבוש

מחנכת כיתה ז'2 – ניצן אלון

מחנכת כיתה ח'2 – יסמין טויב

מחנך כיתה ט'2 – עמרי רז

מחנך כיתה ז'3 –  מולי פליישמן

מחנכת כיתה ח'3 – קרן אור רבקאי

מחנכת כיתה ט'3 – דבי שמעוני

 

מחנכת כיתה ז'4 – מיה ידובניק

מחנכות כיתה ח'4 – דלית שגב ולימור טל – פאוקר

מחנכת כיתה ט'4 – אביה שלום

מחנכת כיתה ז' 5 – גילית בלוטרייך

מחנכת כיתה ח'5 – סימונה סוסמן

מחנכת כיתה ט' 5 – גלי גלילי

מחנך כיתה ז'6 – דרור גרוס

מחנכת כיתה ח'6 – ורד משה

מחנכת כיתה ט'6 – קרן ריבל

מחנכות כיתה ז'7 – הילה מרקוביץ' ואלכסנדרה קשרו קלוגרמן.

 

מחנכות כיתה ט'7 – נטלי ליפשיץ וליאור גיל

יועצת השכבה– חלי אלון

יועצת השכבה – חלי אלון

יועצת השכבה– רוית אנקורי


צוותים מקצועיים:

 







מתמטיקה

אנגלית

מדעים

שפה

רכזת–  רינה ששון

רכזת – חוה שדמי

רכזת – יסמין טויב

רכזת– קרן אור רבקאי

לימור דאבוש

מלכי אברהמי

רונית אדן

סימונה סוסמן

רלי מיימון

רנא יונס

מירה שטנדל

קרן ריבל

לימור שלו

אולגה קורן

אורנה ורצברגר

ורד משה

ניצן אלון

רננה איבלו

סמר ג'באלי עבד אל חי

ג'סיקה סטולר

רחלי הלל

מיקי תדמור

מור ולצמן

לימור שלו בראנץ

דבי שמעוני

הוואזן מדלג

 

 

מיה ידובניק

 

 

 

נועם רוזנבוים

 

 

 

מוחמד בידס

 

 

 

תנ"ך

חינוך גופני

של"ח

ערבית

רכזת– אביה שלום

רכזת– רוית אנקורי

רכזת– מלכה צדוק

רכזת– סאמיה כרמאווי

יאיר איכר

אנטולי מוסייב

עמית קאלו

מנאל קשקוש

 

מולי פליישמן

 

תרבות איסלאם – דוד אזרן

 

גלי גלילי

 

 

היסטוריה

שילוב וחינוך מיוחד

אזרחות וסוגיות בחברה הישראלית

ספרות עברית

רכזת– אביה שלום

רכזת חינוך מיוחד-זלטה גרצמן

עמרי רז

רכזת – סימונה סוסמן

דוד אזרן

יפית מולינה

דרור גרוס

קרן אור רבקאי

עמרי רז

יונה ברי

 

קרן ריבל

גילית בלוטרייך

רחלי הלל

 

ורד משה

ג'סיקה סטולר

רינה ששון

 

 

דרור גרוס

דלית שגב ולימור טל פאוקר

 

 

 

הילה מרקוביץ' ואלכסנדרה קשרו קלוגרמן

 

 

 

ליאור גיל ונטלי ליפשיץ

 

 





בעלי תפקידים נוספים בבית הספר:

פסיכולוגית בית הספר – יעל בר

רכזת תקשוב – דבי שמעוני

רכזת מצוינות ותכנית "אמירים"– רונית אדן

רכזת תכנית אל"ה – יפה אברהם

רכזת מסלול אמנות – אלגרה ארזי

רכז מסלול מוסיקה –  גדי קפלן

רכזת מסלול תיאטרון – עמליה הדר

רכז מסלול כדורסל – משה נדרי

תראפיה באמנות – יפעת טולצ'ינסקי ועינב מגן

רכז מוגנות בית ספרי – גיל נמני

רכזת מערכת עיתון בית הספר – קרן ריבל

רכז ביטחון – יאיר איכר

מורה מלווה פרויקט "יזמים צעירים"- דוד אזרן

מורה מלווה פרויקט רובוטיקה – נועם רוזנבוים

 

צוות המנהלה:

 אביבית רייך – מזכירה ומנהלת חשבונות

נחמה סינוואני – מזכירה

אלון אריה – אב הבית

סתיו ברסלבסקי – לבורנטית

פאתן אבו שאח- תחזוקה

פרטי קשר

חט"ב גוונים, קדימה – צורן הניצן 3, 
טלפון: 09-8991080, 09-8912162
דואר אלקטרוני: [email protected]

הגדרות כלליות כניסה למערכת