משפחת גוונים היקרה,

החודשים האחרונים היו חודשים של עבודה מאומצת, חשיבה ותכנון. קשיים ואי ודאות מצד אחד ומצד שני רגעי שמחה והתרגשות גדולה. כל אלה מתנקזים היום ליום הלימודים הראשון, יום של התחלה, יום חג של חולצה לבנה ושל תקווה אמיתית לשנה מיוחדת ומוצלחת.

לאורך כל שנות עבודתי במערכת החינוך ולאורך כל שנותיי כאמא לתלמידים במערכת החינוך, יום הלימודים הראשון היה תמיד היום המרגש ביותר בשנת הלימודים. זוהי זכות גדולה עבורי לעמוד מולכם ביום זה ולברך כל אחד וכל אחת מיכם לשנה החדשה.

תלמידים יקרים, כאמא, אני תמיד מכינה עם ילדיי את כל מה שצריך, מסבירה, מדריכה, קצת "חופרת" ובעיקר מקווה עמוק בלב ששם בבית הספר יהיה מי שיראה, יקשיב, ינחה, יעצים ויוביל את ילדיי להגשמת חלומות, להצלחות קטנות ובהמשכן הצלחות גדולות יותר.

כמנהלת בית החינוך שלנו, אני מקווה שאנחנו כאן בגוונים נהיה עבורכם בכל המקומות שמניתי, שנצליח להיות משמעותיים עבורכם בשנות הלימודים בחטיבה, נראה, נקשיב, ננחה, נעצים ונוביל אתכם להגשמת החלומות ולהצלחה בהשגת מטרותיכם האישיות ואלה המשותפות.

שכבת ט' –  לפניכם השנה האחרונה בחטיבת הביניים, שנה מרגשת ומשמעותית מאין כמוה. אני מקווה שתובילו ותהוו שכבה לדוגמא, מודל לחיקוי עבור השכבות הצעירות יותר. כולי תקווה שתצברו הצלחות בתחום הלימודי, ושהצלחות אלה יפתחו בפניכם דלתות להמשך הלימודים. לצד אלה אני מיחלת עבורכם להצלחות בתחום הבין אישי, החברתי ובתחומים אחרים הממלאים את עולמכם.

שכבת ח' – רק אתמול צעדתם כאן כשכבה החדשה, השכבה גדולה בבית הספר וכבר אתם קולטים את השכבה החדשה. בשנה הראשונה הכרנו שכבה מובילה, איכותית עם אנרגיות מיוחדות וכוחות מובילים בכל התחומים. עכשיו כשאתם יודעים כבר מי נגד מי… אני מאחלת לכם התבגרות, התקדמות משמעותית והנאה מכל רגע בבית הספר ובכלל.

ולכם שכבת ז'… הצעירים שבחבורה. אני יודעת שאתם מתרגשים, אני יודעת שאתם חוששים ואני גם יודעת שבדרך הזו בה אתם צועדים היום, צעדו כל חבריכם הבוגרים שיושבים כאן סביבכם וכל אלה שלפניהם. לכם אני מאחלת קליטה קלה בחטיבה ושכל החלומות שחלמתם בימי החופשה האחרונים וכל התקוות שליוו אתכם הבוקר בכניסתכם בשערי בית הספר יתגשמו במלואם.

צוות גוונים המופלא, חדר המורים הכי מיוחד בארץ. חלקכם שלחתם הבוקר את ילדיכם הפרטיים בפעם הראשונה לגן, בפעם הראשונה לכיתה א' ובפעם הראשונה לחטיבה… חלקכם גם וגם וגם… לבכם עם ילדיכם הפרטיים אבל אתם כאן עם המשפחה השניה שלכם. ברצוני לאחל לכם לבני משפחותיכם התחלות קלות ושנת לימודים משמעותית. כולכם הייתם שותפים ליצירת שנת הלימודים החדשה שלנו בגוונים, כולי תקווה שיחד נהנה מפרי עמלנו ונצליח להוביל את כל תלמידי בית הספר לגבהים חדשים.

הורים וחברי קהילה, המעטפת שלנו, יד ימין ויד שמאל של צוות בית הספר, שתהיה לכולכם שנה של נחת מהדור הצעיר הגדל כאן והמשך האמון ההדדי שכל כך מאפיין את השותפות הזו שלנו.

צוות בית הספר בחר באחריות חברתית כאחד מהערכים המובילים של בית הספר ובתור שכזה, תוקדש התכנית החברתית ערכית השנה בעיסוק בערך זה ברמת השיח וברמת המעשים. כולי תקווה שכולנו, כל באי בית הספר נדע להפוך ערך זה לשגרת היום יום שלנו במסגרת הכיתה, השכבה, בית הספר והקהילה כולה.

 

תשע"ט מצויינת לכולנו.

 

פרטי קשר

חט"ב גוונים, קדימה – צורן הניצן 3, 
טלפון: 09-8991080, 09-8912162
דואר אלקטרוני: [email protected]

הגדרות כלליות כניסה למערכת